Ziyaretçi Defteri

Yorum Yapan Müşterilerimiz


Bizimle ilgili görüşlerinizi, önerilerinizi ve memnuniyetinizi yandaki formu doldurarak bizimle ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Ad Soyad: E. Eriş
Yorum: 10 Yaş Yüksek QI iletişim sorunu - Hem Sınıf, Hem Aile İçi. Umudumuzu kaybettiğimiz Oğlumuzla iletişim sorunları yaşadığımız bir zamanda Aysel hn ve Hakan beyle daha önce gidip memnun kalan arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştık Neurofeedback'i hiç duymamıştım araştırdım aklıma yattı. 30 seans aldık. 20 seanstan sonra çok ciddi olarak etkilerini gördük son gittiğimiz veli toplantısında oğlumun son 1 aydır inanılmaz derece değiştiğini söyledi öğretmenleri... Bu çok güzel bir duygu. Oğlum mutlu.. Duygularını anlatıyor. Ağlayarak istemiyor.. Sanki 1 ayda 2 - 3 yaş büyüdü. Çok teşekkür ederim Aysel hn çok teşekkür ederim Hakan bey. Hayatımızda yeni bir dönem başladı. Sadece oğlum'a değil bizede faydası inanışmaz oldu.. İyi ki sizleri tanıdım.


Ad Soyad: Leyla Barış
Yorum: Ilgi ve alaka dan çok memnun Kaldim .yaptıkları iş çok başarılı masaj da okadar iyi geldi ki uyumuşum


Ad Soyad: G. Kılınç
Yorum: Ben iki farklı eşten olma 15 yaşında erkek 10 yaşında kız çocuğu olan yalnız yaşayan bir anne ve öğretmen im.dikkat dağınıklığı duygu ve davranış kontrol bozukları olan 15 yaşındaki oğlum İzmir nöroterapi merkezinde Aysel hanım dan Nerofeedback tedavisi aldı.tedavi öncesinde bir şeyi yapmasını 10 kez söylememe rağmen yapmayan canım oğlum şimdi istediğim 10 şeyden beşini beni tekrar tekrar söyletip delirtmeden yapıyor.hatta kız kardeşini ve beni mutlu edecek şeyleri biz istemeden yapıyor örneğin bize harika kahvaltılar yemekler hazırlıyor.her konuda sürekli söylediği yalanlarla beni çok üzen ve bunaltan oğlum tedaviden sonra bana dersleri konusunda söylediği yalanları itiraf etmek gibi bir ilk yaşattı şimdi çok daha az küçük yalanlar söylüyor tedavi sonrasında bunlara karşı nasıl tepki vereceğimi Aysel hanım öğrettiği için bunları da zamanla aşacağımıza inanıyorum.sürekli abartılı sevgi gösterileriyle kızımı bunaltan oğlum şimdi duygusal olarak daha dengeli davranıyor.Aysel hanıma tüm kalbimle teşekkür ediyorum siz de paranızı kendinizin ve çocuğunuzun yaşam kalitesini artırmak için yatırım yapabilir bu yüreği güzel başarılı hanımefendiden yardım alabilirsiniz. Veee en önemlisi 10 dakika dersin başında oturamayan LGS Sınavlarından son derece düşük puan alan 9. sınıfı edebiyattan sorumlu olarak zar zor geçen aslında gayet de -ben matematik öğretmeniyim-zeki oğlum şimdi kız kardeşiyle birlikte birlikte 1_2 saat yerinden kalkmadan nefret ettiği edebiyat dersini çalışabilir hale geldi


Ad Soyad: C. A.
Yorum: Merhaba, herşey bundan 3 yıl önce panik atakla başladı..Doktor ilaç verdi fakat gebe olduğum için ve doğumuma 1 ay kaldığı için kullanmadım..Böyle olunca beraberinde depresyon,okb ve Anksiyete eşlik etti herşey daha kötüye gitti..Bu şekilde ilaçsız 3 yıl geçirdim..Ama korku ve kaygılar bir türlü geçmek bilmedi..Doktora gittim ilaç verdi fakat içtiğim ilk gün (ilacın yan etkisi) tekrar panik atak yaşadım..ve bir daha içmedim..internette neurofeedback ile ilgili araştırma yaptım ve İzmir Nöroterapi merkezini buldum..Hakan bey ve Aysel hanım beni çok güzel karşıladılar..Sanki evimdeymişim gibi hissettirdiler..Çekilen eeg sonucu theta dalgalarım yüksek çıktı.. 30 seans neurofeedback aldım.. henüz istenilen seviyede değilim.. belki bi 10 seans daha gerekli ama ilk başladığım günlere göre çok iyiyim..hatta geçen 3 yılın içinde ilk defa kendimi bu kadar iyi hissediyorum..Bu tür psikolojik bozukluklar için neurofeedbacki şiddetle tavsiye ederim.. Bunun için Başta Hakan bey ve Aysel hanım olmak üzere tüm nöroterapi çalışanlarına teşekkür ediyorum..Yolunuz açık ışığınız bol olsun..


Ad Soyad: Tulay
Yorum: Hakan Hoca ve Aysel hanımla İstanbul'dan İzmir'e geldiğimde tanıştık. Yorumları okuyarak aradım kendilerini. İlk defa İzmir'e gittim. O kadar sıcak karşılandık ki. Sanki bu ekibi yıllardır tanıyor gibiydik. Oğluma OKB teşhisi konmuştu. Ancak oğlumun tam olarak OKB olmadığını onu tetikleyen ve rahatsız eden başka rahatsızlıklarının olduğunu KANTİTATİF EEG çektirdiğimizde Hakan Hoca sayesinde anladık. Her hastanın mutlaka bu filmi doğru elde çekilmesi gerekiyor. Bu film ve sonrasında uygulanan tedavilerde olumlu sonuçlar aldık. Aysel hanım bizimle tek tek konuştu. Nasıl olmamız ve davranmamız gerektiğini anlattı. Oğlum şu an iyi. Keşke herkes bu filmi çektirse ve doğru tedaviyi uygulayabilse. Ben İzmir'deki bu güzel ekibi kesinlikle tavsiye ediyorum. Mutlaka doğru tedavi için doğru başlangıç gerektiğini unutmayın.

1 2 3 4 5 6 7 8